Získejte vzorek sýra zdarma a přesvědčte se o jeho kvalitě!

Pokud potřebujete více informací ke zvážení vzájemné spolupráce, rádi vám zdarma zašleme vzorek našeho sýra, abyste jej sami mohli vyzkoušet, otestovat a hlavně ochutnat. Zdarma a bez závazků.

Naše nabídka

V naší nabídce najdete sýry od výrobců z Německa, Rakouska, Holandska, Lucemburska, Polska ... Naši obchodní partneři byli pečlivě vybráni, tedy si můžete být jisti, že dostanete tu nejlepší kvalitu za bezkonkurenčně ceny.

Pokud byste měli však zájem i o nějaké jiné produkty, které jste na naší stránce nenašli, neváhejte nás kontaktovat.

 

Naše nabídka zahrnuje sýry

BLOKY cca. 10 - 15 kg

 

GOUDA 45%

GOUDA 48%

EIDAM 30%

EIDAM 40%

EIDAM 45%

MOZZARELLA 40%

MOZZARELLA 45%

 

 

 

CIHLY cca. 3 kg - 4 KUSY V KARTONU

 

GOUDA 45%

GOUDA 48%

EIDAM 30%

EIDAM 40%

EIDAM 45%

MOZZARELLA 40%

MOZZARELLA 45%

EMENTÁL 45%

EMENTÁL 48%

EIDAM ÚDENÝ 45%

 

POLSKÁ A SLOVENSKÁ PRODUKCE

ANALOG CHEESE 45%

ANALOG CHEESE 40%

ANALOG CHEESE 30%

RICOTTA/SRVÁTKOVÝ SYR/ČERSTVÝ SYR

Získejte ověřeného dodavatele sýra, na kterého se budete moci spolehnout!

Určitě se vám už někdy stalo, že vaši obchodní partneři nedodrželi své slovo, nedodali vám slíbené produkty či na poslední chvíli změnily jejich ceny.

Stalo se to i nám ...

My jsme se však rozhodli, že budeme jiní. Vážíme si vztahy s našimi partnery a jsme odhodláni udělat vše pro to, abychom žádného z nich nezklamali. Co slíbíme, to také dodržíme.

Věříme tomu, že úspěšný obchod je založen na spokojenosti obou zúčastněných stran, a proto nikomu z našich partnerů neděláme nic, co bychom nechtěli, aby ostatní udělali nám.

Víme, že to v případě navázání spolupráce určitě oceníte.

Díky našemu přístupu jsme se stali největším importérem sýra na slovenském a českém trhu a stále rosteme.

Kvalitní sýry a jiné mléčné výrobky, odpovědný přístup a výhodné ceny

 

  • Lepší cena, jak přímo z mlékárny - Díky velkým množstvím mléčných produktů, které pravidelně nakupujeme, jsme vám schopni dodat produkty dokonce za lepší cenu, jako kdybyste je nakupovali přímo od výrobců.
  • Čerstvé a kvalitní produkty, které splňují specifikaci - Produkty nakupujeme přímo od výrobců, díky čemuž jsou čerstvé a splňují specifikaci stanovenou při objednávce.
  • Garance vrácení peněz - Pokud by se náhodou stalo, že by naše produkty nesplňovaly normy kvality či jejich produktovou specifikaci, vrátíme vám vaše peníze. Spokojenost našich zákazníků je pro nás tou nejvyšší prioritou.
  • Dodržujeme dohodnuté množství a termíny - neodstoupí od smlouvy, ani když se změní situace na trhu tak, že bude pro nás vzájemný obchod nevýhodný. Dlouhodobé vztahy jsou pro nás důležitější než jeden ztrátový obchod.
  • Zodpovědně platíme DPH - Víme, že přenositelná odpovědnost za platbu DPH straší všech velkoobchodních podnikatele. My však naše DPH platíme poctivě, o čemž svědčí i hodnocení 5 od společnosti Euler Hermes.
  • Větší i menší množství produktů - neorientuje se pouze na velkých odběratelů. Rádi s vámi budeme obchodovat bez ohledu na to, zda chcete objednat několik kamionů nebo jen pár palet produktů.
  • Postaráme se io dopravu - Pokud nedisponujete vlastním vozovým parkem, rádi vám naše mléčné produkty dovezeme přímo na váš sklad, rychle a za výhodnou cenu.
  • Expresní reklamací - Problémy je nutné rychle řešit. Pokud něco s našimi produkty nebude v pořádku, vaši reklamaci rychle a bezproblémově vyřešíme.
  • Veterinární číslo na každém produktu - V případě kontaminace budete schopni rychle prověřit původ produktů a vyřešit vzniklý problém.

 

2016000106.jpg naturlander-romadur-08-09 (1).jpg shottype1-328x328.jpg

Vše s vámi rádi probereme

Je nám jasné, že před začátkem spolupráce je důležité probrat všechny důležité detaily. Porozprávame se o tom, jak by naše spolupráce fungovala, a to vše bezplatně a bez závazků.

Pokud máte jakékoliv dotazy, nebo potřebujete s čímkoliv poradit, vyplňte kontaktní formulář níže a ozvěte se nám. Rádi vám pomůžeme.

Jak začít

Navázání kontaktu může nastat dvěma způsoby.
Napište nám prostřednictvím kontaktního formuláře níže, nebo si rovnou nechte zdarma zaslat vzorek našich produktů na vyzkoušení.

V každém případě vás budeme kontaktovat, vyslechneme si vaše požadavky a odpovíme na vaše otázky. Zbytek už záleží jen a jen na vzájemné dohodě.

Neváhejte se nám ozvat. Vyplňte níže uvedený kontaktní formulář. Nemáte tím co ztratit. :)

Kontaktní formulář

O nás 

Díky našemu odpovědnému přístupu jsme se stali největším dovozcem sýrů na Slovensku a v Česku. Chcete vědět, jak se nám to podařilo?

Přečtěte si náš příběh

Podařilo se nám překonat milník v podobě
1 000 000 kilogramů dovezeného sýra měsíčně.

Získejte vzorek sýra zdarma a přesvědčte se o jeho kvalitě!

Získejte vzorek sýra zdarma a přesvědčte se o jeho kvalitě!

Pokud potřebujete více informací ke zvážení vzájemné spolupráce, rádi vám zdarma zašleme vzorek našeho sýra, abyste jej sami mohli vyzkoušet, otestovat a hlavně ochutnat. Zdarma a bez závazků.