Získejte vzorek sýra zdarma a přesvědčte se o jeho kvalitě!

Pokud potřebujete více informací ke zvážení vzájemné spolupráce, rádi vám zdarma zašleme vzorek našeho sýra, abyste jej sami mohli vyzkoušet, otestovat a hlavně ochutnat. Zdarma a bez závazků.

Po importovaných sýrech je opravdu velká poptávka

K obchodování s mléčnými výrobky jsme se dostali víceméně náhodou. Milan Hubík (jeden z našich jednatelů).

Pracoval na pozici obchodního ředitele v jiné společnosti, jejíž klient ho požádal o pomoc s prodejem jednoho kamionu plného sýra.

S obchodem s mléčnými výrobky jsme tehdy neměli žádné zkušenosti, ale odhodlali jsme se to vyzkoušet.

Když se nám úspěšně podařilo všechen sýr prodat, uvědomili jsme si, že o sýry z dovozu je skutečně velký zájem.

Proto jsme se rozhodli, že do této sféry investujeme více našeho času a úsilí. Byli jsme jednou z prvních společností, která se věnovala dovozu sýra a dalších mléčných produktů do naší země.

No této výzvy jsme se nebáli. A vyplatilo se to. Dnes jsme totiž největším dovozcem sýra na Slovensku a v Česku.

Níže si můžete přečíst, jak jsme se na tuto přední pozici na trhu dostali a jaké úspěchy a neúspěchy nás cestou setkali.

.

vedenie.jpg img-0590.jpg

.

První společnost selhala

Po určitém čase stráveném úspěšným obchodováním s mléčnými produkty přišla radikální změna. Byli jsme nuceni naši společnost opustit. Důvodem nebyl její neúspěch, ale konflikt mezi námi a třetím jednatelem. Hold, takové věci se stávají.

Posunuli jsme se dál a založili jsme si novou společnost. Na našem fungování se však téměř nic nezměnilo. Stále jsme se věnovali nakupování a prodávání mléčných produktů a obchodovali jsme s týmiž partnery.

 

Nejlépe se učí na vlastních chybách

Založili jsme novou společnost a vymysleli jsme si nové obchodní jméno. V té chvíli jsme však ještě netušili, že náš nový název již někdo používá a má ho pokrytý obchodní známkou.

Byla to skutečně zbytečná chyba ...

Nezbývalo nám nic jiného, než změnit jméno naší společnosti a tvářit se, že se nic nestalo.

Abychom předešli podobným problémům, rozhodli jsme se náš nový název pojistit vlastní ochrannou známkou.

Cesta za přední pozicí na trhu

Zo začiatku sme obchodovali najmä s poľskými dodávateľmi, od ktorých sme

Ze začátku jsme obchodovali zejména polských dodavateli, od kterých jsme nakupovali spíše ty levnější mléčné produkty. O tyto produkty byl na trhu zájem a naši odběratelé byli spokojeni.

Později však přišly několik kauzy týkající se polských potravin a zájem prudce klesal. Proto jsme začali hledat nové obchodní partnery a naši současní dodavatelé jsou převážně ze západních zemí jako Německo, Rakousko, Nizozemsko či Lucembursko. Některé produkty, jako například sýry z rostlinných tuků, však stále nakupujeme v Polsku, protože se jinde nevyrábějí.

Díky našemu odpovědnému přístupu a výhodné pozic na trhu naše obraty rostly a postupně jsme se dostali až na pozici největšího importéra sýrů na Slovensku a v Česku, na níž se nacházíme dodnes.

Dokonce se nám podařilo překonat milník v podobě jednoho milionu kilogramů dovezeného sýra měsíčně. Kromě toho jsme vytvořili vlastní značku sýra Natur Lander, která se prodává ve více supermarketech.

Neustále rosteme a zlepšujeme naše produkty a služby

Abychom si naši pozici na trhu udržely iv budoucnosti, neustále pracujeme na zkvalitňování našich produktů a služeb. Víme, že pokud se nebudeme neustále rozvíjet a zlepšovat, můžeme o ni přijít.

Také se snažíme rozšiřovat do dalších zemí. Od roku 2014 již vyvážíme sýry i do Polska, Maďarska, Chorvatska či dokonce na Kypr, kde je o naše produkty také velký zájem.

Obchodujte s námi i vy!

Chcete-li i vy obchodovat s předním dovozcem sýra a jiných mléčných výrobků, nebo pouze chcete zjistit více o našich produktech a službách. 

Neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím kontaktního formuláře níže

Kontaktní formulář

O nás 

Díky našemu odpovědnému přístupu jsme se stali největším dovozcem sýrů na Slovensku a v Česku. Chcete vědět, jak se nám to podařilo?

Přečtěte si náš příběh

Podařilo se nám překonat milník v podobě
1 000 000 kilogramů dovezeného sýra měsíčně.

Získejte vzorek sýra zdarma a přesvědčte se o jeho kvalitě!

Získejte vzorek sýra zdarma a přesvědčte se o jeho kvalitě!

Pokud potřebujete více informací ke zvážení vzájemné spolupráce, rádi vám zdarma zašleme vzorek našeho sýra, abyste jej sami mohli vyzkoušet, otestovat a hlavně ochutnat. Zdarma a bez závazků.